Bałtowskie Bezdroża – zapraszamy na film

Ha! Nadeszła wiekopomna chwila – Grzegorz zmontował pierwszy film. Mnie wyrwało z butów (tylko się kolego nie unoś) i czekam na następny przebierając nogami. Nim przejdziemy do meritum przedstawię skład naszej ekipy filmująco-fotografującej.

Na początek Magda – z DZIDA.COM Wpychała kamerę gdzie się dało, szybko nawiązywała kontakt z kierowcami i kibicami. Przyjechała z psem cierpiącym na ADHD o imieniu Piorun.

Szybka Magda i jej rozbiegany pies byli równoważeni przez spokojnego Mateusza. Mateuszowi wszystko się podobało do momentu, aż pod Tarłowem jego Canon został obrzucony błotem i odmówił współpracy. Zapał opadł, ale na szczęście czułe słowa i delikatne osuszenie dały nadzieje na dalszą współpracę ze sprzętem.

Grzegorz – próbuje rozkręcić firmę ahojMEDIA. Niedawno zeszliśmy razem pod ziemię kręcąc film o Miedziance –  zdjęcia z planu i realizacji można zobaczyć np. TU lub TU. Wtedy też zaproponowałem mu wspólną zabawę w bałtowskim błocie. Chyba fajnie wyszło. Mam nadzieję.

Nowe wyzwanie, nowe pomysły na realizację. Człowiek się uczy. Niestety nie daliśmy radę zdążyć ze sprzętem w każde miejsce – przepraszamy szczególnie startujących w klasie „turystyk” bo mało ich w kadrach.

O sobie nie będę pisał – fajnie, że dzięki filmowi Grzegorza jesteście na blogu ;-) No dobra. Starczy tej reklamy. ZAPRASZAMY NA FILM ;-)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bałtowskie Bezdroża, offroad i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>